ברוכה הבאה לבלוג שלי.

ניסיון של מעל 20 שנה בתחום האירועים ומפגש עם המון נשים נרגשות לקראת האירוע מאפשר לי להסביר בצורה פשוטה וקלילה איך לצלוח את יום האירוע בשלום. אני מזמינה אותך לקרוא, לצפות בתמונות ובסרטונים ולקבל ממני טיפים שימושיים. אשמח לייעץ ולהנחות גם אותך. את מוזמנת להתקשר אלי.

המשפט שאותו אני שומעת הכי הרבה הוא..."תעשי לי איפור עדין". מה כוונתה לאיפור עדין והאם ה"עדין" שאני יאפר אותה יהיה אותו עדין שאליו היא מתכוונת?

לפני שנים, עוד בטרם נעשיתי מאפרת מקצועית, חברתי הטובה התחתנה. וכמו רוב הנשים, בקשה איפור עדין. המאפרת התקצועית מלאה אחר בקשתה א...

שנת 2017 כבר בפתח, החתונות בשלבי הכנות, האולם הוזמן, את הכלה- נרגשת ומחפשת את שמלת הכלה שלך – אותה שמלה שתראה עליך מדהים, שמלת כלה שתחמיא לך ותרגש אותך.

שילובי טקסטורות של בדים, תחרות בעיטורים מעניינים, חלקי בד שקופים וחלקי בד מכוסי תחרה היוצרים שמלה מעניינת ומיוחדת הם...

אני מבינה אותך. זה לא פשוט למצוא שמלת ערב שתתאים, תחמיא ותקלע בול לטעמך. המבחר גדול, שפע של צבעים, גזרות וטקסטורות, שפע של סגנונות מלאי נצנצים ועיטורים ומכל אלא - איך תבחרי את השמלת ערב שלך לאירוע? הפיתרון שלי הוא שמלת ערב בהתאמה אישית. להבין מה הסגנון שאת מחפשת, איזה...

זוגות רבים במהלך ההכנות לחתונה מחפשים את הדרך לחסוך בהוצאות ולהוזיל את עלות החתונה.

כשמגיעים לבחירת השמלת כלה, מאחר וזו הוצאה לא קטנה, קיימת התלבטות אם לבחור בסלון כלות או ללכת לתופרת שמלות כלה שתתפור עבור הכלה את השמלה.

השיקול הינו כלכלי נטו מתוך הנחה שלתופרת שמלות כלה...

בשעה טובה ובמזל טוב את מתחתנת ומרגע ההחלטה מתחילות לצוץ המוני שאלות שעל חלקן את יודעת לתת את התשובה ועל רובן אינך יודעת את מי לשאול וממי לקבל את התשובות.

לצורך כך הכנתי עבורך רשימת שאלות שנוגעות ל-לוק שלך לקראת החתונה - שאלות שלאורך השנים שמעתי מכלות שפנו לסלון כלות שלי...

יום החתונה שלך עומד להגיע. קיבלת טבעת אירוסין מרהיבה, סיפרתם להורים ולכל המשפחה והחברים, את נרגשת ונלהבת לקראת היום המרגש ומה עומד לנגד עיניך? השמלת כלה שלך.

כן... את מדמיינת, מעלעלת בקטלוגים, מתלבטת לגבי הסגנון, הבדים והתחרות, מתלבטת אם בא לך גב פתוח, שמלת כלה נפוחה,שמ...

הרשימה שתעזור לך להראות נהדר!

חוגגת אירוע בקרוב ולקראת המאורע המרגש חשוב להתכונן מראש.

תיאום כ- חודשיים מראש! יאפשרו לך להירגע ולהתפנות לסידורים אחרים הקשורים לאירוע, ייתנו לך ידיעה שכל מה שקשור בהופעתך החיצונית – תואם ונסגר ושיש צוות מקצועי ומסור שידאג לכך שאכן תראי טוב...

Please reload

הפוסטים האחרונים
Please reload

תגיות
חפשי אותנו בפייסבוק
  • Facebook Basic Square